TOPlist

Teplota vody 20°C. Ryba měsíce května kapr 24,2 Kg.

Rybářský řád

 1. Rybář loví systémem „ chyť a pusť “ 24 hodin na 3 pruty. Důležité upozornění!!!  Každý lovící na jezeru je povinen mít na navijáku vlasec o průměru 0,30mm a silnější. Na koncové šokové montáží 15-20 metrů vlasce o průměru 0,50 mm a silnější. Při nočním rybolovu je povinnost lovícího mít elektronické signalizátory záběru. Bez této výbavy nelze na jezeru lovit.
 2. Bivakování povoleno jen s rybářskými stany a přístřešky deštníkového typu. Pobyt u jezera se psy je zakázán!!!
 3. Je zakázáno rozdělávání ohně ( gril je povolen).
 4. Je zakázáno ryby sakovat nebo jiným způsobem přechovávat.
 5. Háčky se používají  jen bez protihrotů! Netolerujeme zamačkávání protihrotů. Děkujeme za pochopení.
 6. Je zakázáno používat pletené šňůry jako šokové  návazce. Velmi účinné jsou šokové silony o průměru 0,50 – 0,70 mm (neřežou ryby).
 7. Montáže musejí mít charakter tzv. únikové udice,to znamená,že olovo při utržení ryby samovolně odpadne a ryba ho netahá za sebou.
 8. Na jezeře se nechytají dravé ryby, tudíž je zakázán rybolov na živou či mrtvou  rybku.
 9. Chytá se pouze na boilies,pelety a kukuřici pod háčkem. Je zakázáno vnadit šrotem, mléčnými produkty, luštěninami, boby a jinými krmnými směsmi.
 10. Je zakázáno používat H-bóji,PET lahví polystyrénových či jiných bóji. Označovaní krmných míst je povoleno pouze tyčovými bójemi.
 11. Zavážení a zakrmování je povoleno doprostřed rybníku( 80 – 90 m),aby jsme neomezovali rybáře na protilehlém břehu. Děkujeme za pochopení.
 12. Pro potřebu focení a vážení ryby je dovoleno s rybou na podložce manipulovat maximálně 5 minut. Focení je povoleno pouze v pokleku na podložce nebo ve vodě. Rybu je nutné stále polévat vodou. Nikdy se nefoťte s rybou ve stoje! Hrozí její vyklouznutí a nenávratné zmaření jejího života.
 13. V zadní části jezera za plovoucími bójemi je rybolov zakázán !!! 
 14. Je zakázáno jakékoliv upravování nebo prořezávání lovného místa.
 15. K podebírání ryb se nesmí používat podběrák s menšími rameny než 100 cm.
 16. Přísný zákaz mytí a osobní hygieny v jezeře. Zejména je zakázáno jakékoliv  použití mýdel,šamponu a podobných prostředků.
 17. Na rybníku funguje NON-STOP kontrola lovících. Rybáři jsou povinni oprávněným osobám  předložit  povolenku a případně umožnit nahlédnutí do svých zavazadel a  automobilu. Děkujeme za pochopení.
 18. TĚŠÍME SE NA VAŠÍ NÁVŠTĚVU  a  doufáme,že se Vám u nás splní Vaše rybářské sny.